Hakkımızda

Hakkımızda

Fabrikamız 2017 yılında TİYAN UN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. Unvanı ile kurulmuş olup, faaliyete başlamıştır. Tiyan un, 11.500m2 alan üzerine kurulmuş, günlük buğday unu kapasitesi 650 tondur.

Tiyan Un, sürekli gelişme, iyileştirme ve yenilik politikasıyla uyguladığı Kalite Yönetim Sistemi ile Toplam Kalite Yönetimini hedef alan bir kuruluştur. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile bütünleştiren Tiyan Un, Avrupa Birliği Standartlarına uygun ve uyum çalışmaları yapan ender kuruluşlardandır.

Tiyan Un; un sektöründe bölgemizde dış pazara yönelik üretim yapabilen firmalardan olup, yaptığı ihracatla ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluştur. Firmamız, yaygın pazarlama ağı ve bayilik sistemi ile dolaylı olarak sağladığı iş imkanları ile bölgede daima çıtasını yükseltmiştir. Tesislerimizde en son teknoloji ile donanmış kalite kontrol laboratuvarları bulunmakta ve üretimlerimiz bilgisayar kontrollü son teknolojili makinelerle gerçekleştirilmektedir. Tesisimiz tam otomasyonla el değmeden üretim yapabilmektedir. 40 Kişilik profesyonel ekibimizle her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Vizyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için, kaliteli, yenilikçi ve farklı ürenler üreten, Türkiye’nin yanı sıra çeşitli ülkelerde bulunan tüketicilerle ürünlerimizi tanıştırmak. Üretmiş olduğumuz ürünlerimizi, teknolojimizi ve kalitemizi güçlendirerek, ürünlerimizi sunduğumuz pazarda, lider ve öncü olmaktır.


Misyonumuz

Un üretimi, yapılacak olan ekmeğin kalitesini önemli ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle un üretimine başlamadan önce uygun buğdayların AR-GE’ si yapılır. AR-GE’ si yapılan buğdaylar laboratuvar ortamında kalite analizlerine tabi tutulur. Yapılan analizler sonucunda ideal paçal oranlar belirlenir. Belirlenen bu İdeal paçal oranlarla üreteceğimiz un, kalite standartlarına uygun olacaktır.


Kalite Politikamız

Çalışmalarımızda insan sağlığını ön plana çıkararak; temiz ve hijyenik koşullarda kaliteli un üretim yapmak, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatları yanında, işletmemiz ile ilgili yasal mevzuatlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için; sürekli iyileştirme faaliyetlerimizi etkin olarak sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetine bir adım daha yaklaşmak, firma içi ve dışı insan ilişkilerinde; sevgi, saygı ve güven ortamı sağlamak temel hedeflerimizdendir.


Belgelerimiz

+